مجموعه تلویزیونی یلدا + عکس - عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی و بازیگران هالیوود و مطالب روز

فید خوان ارتباط در یاهو فیسبوک گوگل پلاس
لینک های جالب

مجموعه تلویزیونی یلدا + عکس

بازدید:816

80479167 3595626 300x189 مجموعه تلویزیونی یلدا + عکس

این مجموعه ۱۰ قسمتی به تهیه کنندگی ˈبهروز خوش رزمˈ برای مرکز سیما فیلم تولید شده است و امروز – یکشنبه – آخرین بخش‌های این مجموعه در تهران ضبط می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه این مجموعه در ۱۰ قسمت از شبکه یک سیما پخش می‌شود، اظهار داشت : بلافاصله با اتمام فصل اول مجموعه ˈ‌میلیاردرˈ، سریال یلدا به پخش می‌رسد و پس از آن مجموعه ˈخاطرات مرد ناتمامˈ از بهمن ماه در جدول پخش قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا، هرچند مجموعه تلویزیونی ˈیلداˈ‌در ۱۳ قسمت تولید شده بود اما به دلیل تراکم جدول پخش شبکه یک سیما، دو طرف توافق کرده‌اند این مجموعه در ۱۰ قسمت روی آنتن برود و از این رو مجموعه تاریخی ˈکلاه پهلویˈ که به صورت هفتگی جمعه شب‌ها پخش می‌شود، ۲۲ دی ماه برای بینندگان پخش نخواهد شد و جای خود را به ˈیلداˈ‌خواهد داد.

ˈیلداˈ که بخش‌هایی از آن در بسطام استان سمنان تصویربرداری شده است، داستان ˈحاج محمد علی زاهدیˈ مشهور به مندلی است که سال‌ها سنت تعزیه خوانی را در شهرستان بسطام حفظ کرده است با نزدیک شدن زمان مرگش احساس می کند که خطا یا گناهی در گذشته باعث تنهایی و آشفتگی امروز او و دور افتادن فرزندانش از اصالت هاست وی به جستجو در گذشته اش می پردازد.

محمدرضا شریفی نیا ، کاظم هژیر آزاد ، چنگیز جلیلوند ، اسماعیل خلج ، فریبا کوثری ، ماهچره خلیلی ، الهام پاوه نژاد، حمیدرضا آذرنگ ، سید مهرداد ضیائی، حامد میرباقری ، بیژن افشار ، حمید عطائی ، اکبر سلطانعلی ، و سحر افتاده از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

مطالب مشابه

جدیدترین مطالب


ارسال پیام

به نکات زیر توجه کنید

  • پیام شما مورد بررسی قرار میگیرد واگر جوابی داشت به ایمیل شما ارسال میشود
  • لطفا پیام خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


تیلیغات