بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس - عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی و بازیگران هالیوود و مطالب روز

فید خوان ارتباط در یاهو فیسبوک گوگل پلاس
لینک های جالب

بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس

بازدید:21,129

87042 476 بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس
تمسخر روبنده اجباری توسط یک زن وهابی در قلب پایتخت عربستان

افراط‌گرایی‌های وهابیون و بی بندوباری لیبرال‌های سلفی حاکم بر عربستان، معجون تلخی از شیوع فحشا، بی حجابی و همجنس‌گرایی در این کشور پدید آورده که شعائر اسلام را زیر سؤال می‌برد.
بر خلاف فضای سنگین مکه و مدینه، در سایر شهرهای عربستان مقوله حجاب رنگ دیگری به خود می‌گیرد، در محل‌‌های کاری و تفریحی شهرهای دیگر نظیر ریاض و سواحل تفریحی جده فضای فرهنگی به صورتی ترسیم شده که بیننده در نگاه اول از مشاهده چنین تصاویری در عربستان سعودی شوکه می‌شود، بویژه اگر این بیننده زائری باشد که تنها شهرهای مذهبی مانند مکه و مدینه را می‌بیند و اوضاع آن را به تمام شهرهای این کشور تعمیم می‌دهد.

شهرها و اماکن تفریحی در عربستان مانند ریاض و جده از مناطقی هستند که میزان فساد و بی‌حجابی در آنها در حد بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است. برای روشن شدن ابعاد این فساد تنها به ذکر یکی از اماکن تفریحی درشهر جده می‌پردازیم:

منطقه “دره العرس” تفرجگاهی ساحلی است که با عبور از حجاب افراطی مد نظر مفتیان وهابی، به اوج بی بندوباری و هرج و مرج جنسی رسیده است. در این منطقه که تحت تدابیر شدید قرار دارد، از گرفتن تصاویر مربوط به تفریحات ناسالمی که در آن وجود دارد ممانعت می‌شود اما چندی پیش، انتشار برخی تصاویر از داخل این مجتمع تفریحی، عمق رسوایی خاندان سعودی در برداشت چندگانه از مفاهیم دینی را نشان داد. اختلاط دختر و پسر،‌ اسکی روی آب زنان، شرب خمر و بی حجابی از جمله مظاهر ناهنجاری های اخلاقی و دین ستیزی در منطقه دره العرس است!
87036 613 بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس
87038 462 بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس
87039 663 بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس
87042 476 بی حجابی علنی دختران سعودی در جده!! + عکس
تمسخر روبنده اجباری توسط یک زن وهابی در قلب پایتخت عربستان

مطالب مشابه

جدیدترین مطالب


 1. ehsan می‌گه:

  حالا اینا خوبن اگه این ایرانی ها اونجا رو به دست میگرفتند که باید حداقل فسادش از امریکایی ها فرا تر میرفت و تو ایران که هستی تو تهران میگن گرمه و … و تو مشهد بقیه جا ها که نگو اما اگر تو عربستان بودند میگفتند خط استوا از کشور عربستان و از مرکزش عبور میکنه بعد چی میشد؟!!عمرا اگر حتی شرت پاشون میکردند و اینکه مثل اینکه شما عکس های شنا دخترا و پسرا رو تو دریای خزر در رشت ندید اگه اونا رو ببینید حتما دیدگاهتون عوض میشه!!!!!!!!!

 2. المیرا می‌گه:

  بااحسان جون موافقم

 3. mousa می‌گه:

  حالا بعضی دخترای ایرانی ام علاقه ی زیادی به لخت شدن و آزادی جنسی دارن!اگه آزادی باشه حتمن اینجوریه.ممالک جهان سوم تو این جور کارا بد ظاهر میشن!

 4. Mehdi می‌گه:

  دست مریظاد به غیرتتون دوستان طرف داری بلد نیستین حرف هم نزنید نترسین نمیگن لالین به خدا اونا این کارارو میکنن یه ملت پشتشون وا میستن ایران که نمیکنن حرف واسشون در میارید یه ذره این تنگ نظریتون و درست کنید ایرانم میشه بهشت قدیما میگفتن مالتو صفت بچسب همسایتو دزد نکن ما هم باید غیرتمونو افزایش بدیم مردمو خراب نکنیم همش زبان سره خودمونه حواسمون نیست 

 5. امید می‌گه:

  باهات مواقفم …..

  از کجا میدونید حتما عربستانه ؟؟؟

 6. curse می‌گه:

  یکی نیست به شما بگه

 7. هانا می‌گه:

  مهدی جان احسنت منم کاملا بانظرت موافقم

ارسال پیام

به نکات زیر توجه کنید

 • پیام شما مورد بررسی قرار میگیرد واگر جوابی داشت به ایمیل شما ارسال میشود
 • لطفا پیام خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


تیلیغات